להישאר קריאייטיביים בזמן משבר

כשמסביב כל כך הרבה כאוס ואי ודאות, החוסן המנטלי שלנו, בעלי העסקים נמצא במבחן.  
כדי להמשיך ולייצר צמיחה והתפתחות בעסק, קריטי לעשות עבודה על ה- mind set שלנו, ולייצר לעצמנו סביבה שעוזרת לנו להישאר חדים, יצרניים, קריאיטייבים ולא פחות חשוב, אופטימיים. עכשו אפילו יותר מתמיד. 
כי בסוף, חשוב לזכור, כל זה יעבור ואנחנו נסתכל על כל התקופה הזו כאפיזודה חולפת שהיה בה גם לא מעט טוב, אל תהרגו אותי, והצלחנו לשרוד אותה בחתיכה אחת. אותי זה די מרשים. 

אז מאיפה מתחילים למלא מצברים? 

קודם כל, מקבלים החלטה.
כדי להגיע עם עצמכם למקום של קבלת החלטה, חשוב שתבינו את הרציונל שעומד מאחוריה.
מה הערכים והתמורות  של ההשקעה עבור העסק ועבורכם בטווח הקצר והארוך, ומה המחירים שתשלמו אם לא תעשו את זה כרגע. הערכים והמחירים הם לא בהכרח כלכליים או לוגיסטיים, הרבה פעמים הם ישליכו על המימד המנטלי שהוא חלק בלתי נפרד מניהול העסק. 

אגב אין שום בעיה עם החלטה שאומרת שעכשו מאטים את הקצב או אפילו עוצרים רגע, אבל חשוב להסתכל להחלטה הזו בעיניים, ולהבין את המחירים והמשמעויות. 

מסגרת מחייבת: הכירו את ה- Wish List.   
אנחנו לקראת רבעון 4 של 2020, ואיך לומר, מכאן אפשר רק לעלות 🙂 זה הזמן להתחיל לתכנן את 2021 ולקוות שהיא תעשה עמנו קצת יותר חסד. 

אז נכון, כנראה שאין לכם בוס שמצפה מכם להגיש לו את תכניות העבודה של 2021 ואם אפשר אז אתמול, אבל היי, אם אין אנחנו לנו, מי לנו. 

תעשו לעצמכם טובה וקחו רגע. חשבו על 3 דברים משמעותיים שהייתם רוצים שיקרו שנה הבאה. בעסק, בעבודה, בחיים האישיים שלכם. יש? מעולה. 

לא תועד לא קרה, מכירים? בטח מכירים. 
כתבו לעצמכם את שלושת היעדים שבחרתם, כאקט מחייב ומדרבן, ונסו להבין איך אתם גורמים לזה לקרות.
צריכים פוש קטן? הכינותי מראש תבנית לרשימת ה- wish list שלכם.

אתם מוזמנים לרשום בה את היעדים שבחרתם, ובעוד שנה, לקראת ראש השנה 2021, תקבלו את הרשימה הזו ישר לתיבת המייל שלכם, כדי לוודא שאכן הגשמתם את המטרות שלכם ואתם בדיוק איפה שאתם רוצים להיות.  
קליק כאן ומתחילים. 

תנועה כערך עליון. 

משתפת אתכם, זה המוטו שעזר לי לצלוח את השנה הזו ולהמשיך ליזום, ליצור ולהתפתח, גם כשזה לא היה פשוט.
אמנם המציאות שלנו משתנה כל הזמן, אבל יש לנו יכולת לייצר לעצמנו סביבת עבודה קריאייטיבית ומפרה שמבוססת על כל ההנחות שאנחנו יודעים כרגע, בזמן אפס.

כל אחד כראות עיניו, בין אם הכשרה מקצועית, סדנה או קורס בתחום שמעניין אתכם, מפגשי סיעור מוחות עם קולגות מתחומים מקבילים או משיקים, עבודה בחללי עבודה משותפים להפיג את ה'בדידות' המקצועית (ככל שרלוונטי בימים אלו) ועוד ועוד.

זה זמן מעולה ללמוד, להתמקצע, לצלול לקרביים של העסק ולתשתית השיווקית, ליזום פגישות עם מכרים וקולגות מהעבר, להתחיל להניע את הרעיונות והמיזמים שאף פעם אין זמן לצלול לתוכם, ולקרוא לילד בשמו: תנועה כערך עליון. 

אחרונה חביבה, אמפתיה. 

כולנו מרגישים פגיעים בימים אלו, ואמפתיה היא קריטית, בחיים האישיים ובעסקים.
אתם חווים איזשהו קושי? תהיו בטוחים שהאנשים סביבכם, כולל הלקוחות שלכם, גם כן חווים אותו במידה כזו או אחרת וזה רק אומר, שאולי יש כאן הזדמנות. 

העמיקו את הקשר עם הלקוחות והקולגות שלכם, אפשרו להם מגוון של דרכים ליצור אתכם קשר אנושי ולהפוך לדמות ממשית עבורם, מעבר לאמצעים הדיגיטליים שבימים כתיקונם מספיקים להם. החיבור, התקשורת, האותנטיות – פרייסלס תמיד, אבל על אחת כמה וכמה עכשו.   

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

רוצים לוודא שאתם לא מפספסים את המאמר השבועי?

הירשמו לניוזלטר וקבלו אחת לשבוע מייל עם כל מה שמעניין בשיווק, בניהול עסקים ובכל מה שבאמצע.

כאן נרשמים לניוזלטר

אחת לשבוע תקבלו ישר למייל סקירה של הדברים הכי מעניינים שקרו בענף השיווק בארץ ובעולם: עדכונים, חידושים, פרשנויות ומקורות השראה.